foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapraszamy!
Warsztat Terapii Zajęciowej przy Integracyjnym Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych "Prometeusz" serdecznie zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 7.40 - 14.40 ul. Połaniecka 10, 22-100 Chełm telefon/fax: (82) 564-55-40 warsztat.chelm@gmail.comWięcej

Menu

Statystyki

0368117
dzisiajdzisiaj140
wczorajwczoraj312
w tym tygodniuw tym tygodniu1888
w tym miesiącuw tym miesiącu140
wszystkiewszystkie368117

Galeria prac uczestników

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz zostać naszym uczestnikiem, pobierz podanie, wypełnij, dołącz orzeczenie o niepełnosprawności i dostarcz do Warsztatu Terapii Zajęciowej przy ul. Połanieckiej 10 (od strony boiska SP nr 8)

 

Przerwa wakacyjna 2021
12 lipca - 11 sierpnia

 Ostatni dzień terapii - 9 lipca.
Pierwszy dzień po przerwie wakacyjnej - 12 sierpnia.

Ważne komunikaty

Zasady udziału w zajęciach podczas pandemii

Informujemy, że zajęcia w Warsztacie Terapii Zajęciowej zostają wznowione od 26 kwietnia 2021r. Przed wyjściem do placówki rodzice/opiekunowie obowiazani są do pomiaru temperatury.   W zakresie organizacji pracy w warsztacie...

 

W 2021 roku staramy się o przyznanie dofinansowania zakupu nowego autobusu dla przewożenia naszych uczestników. Nasz stary autobus służy od 2005 roku i coraz częściej odmawia posłuszeństwa. O zakup nowego staramy sie już kolejny raz.

Przeszkodą są środki własne, które musimy posiadać. Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych finansuje zakup w 80%.

Przy koszcie zakupu autobusu wynoszącym 186 900 zł,

20% tej kwoty tj. 37 380 zł musimy zapewnić sami. 

Bardzo prosimy o pomoc wszystkich, którym nieobcy jest los osób niepełnosprawnych.

Wpłat można dokonywać na rachunek: 

 Wschodni Bank Spółdzielczy w Chełmie

76 8187 0004 2001 0004 8406 0001

Nazwa odbiorcy: Integracyjne Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Prometeusz w Chełmie

tytuł wpłaty: DAROWIZNA NA AUTOBUS DLA WTZ

DZIĘKUJEMY!!

 

 

Osoby chcące nas wspomóc mogą dokonac przelewu na ww. rachunek w bankowości internetowej lub wydrukować, wypełnić i nadać na poczcie lub w banku druk wpłaty który do pobrania jest z poniższego linka:

 

Kontakt do nas:

Warsztat Terapii Zajęciowej przy I.S.O.N. "Prometeusz" w Chełmie

 

Uwaga! Można również wspomóc nas na Zrzutka. pl pod linkiem: Nowy Bus - trochę już mamy, lecz ciągle zbieramy...

×

Ostrzeżenie

EU e-Privacy Directive

Ta strona używa plików cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się, że możemy umieszczać pliki cookie na Twoim urządzeniu.

Zobacz Politykę Prywatności witryny wtz

Zobacz Dyrektywę 2002/58/WE Parlamentu Europejskiego i Rady

Zobacz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679

Odrzuciłeś cookie. Możesz tę decyzję zmienić.

W dniu 11 czerwca 2021 nasze Stowarzyszenie zorganizowało Integracyjne Zawody Wędkarskie Osób Niepełnosprawnych w Mszannie. I miejsce zajęła Ania Karaś, II miejsce - Jacek Watrakiewicz - III miejsce zajął Piotrek Majewski. Nagroda za największą rybę przypadła w tej edycji Jackowi Watrakiewiczowi. Zawody sędziował pan Stefan Adamowski z PZW. 

 

Serdecznie dziękujemy właścicielowi zbiornika panu Grzegorzowi Łubkowskiemu za pomoc w organizacji zawodów.

Ostatnio dodane

Zawody w Mszannie

W dniu 11 czerwca 2021 nasze Stowarzyszenie zorganizowało Integracyjne Zawody Wędkarskie Osób Niepełnosprawnych w Mszannie. I miejsce zajęła Ania Karaś, II miejsce - Jacek Watrakiewicz - III miejsce zajął Piotrek...

Piknik nad zalewem

Piękna pogoda i zalew Żółtańce!!!  

Dziękujemy za wsparcie!

Dziękujemy za wsparcie!

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować - Pani Stanisławie Matyszczak - mamie naszej uczestniczki Ani za wsparcie naszej działalności. Pani Stanisława od wielu lat organizuje zbiórkę artykułów żywnościowych dla naszej placówki. Również i...

Polecane witryny

Powiększysz czytany tekst wciskanymi jednocześnie klawiszami "ctrl" i "+", pomniejszysz tekst wciskając razem "ctrl" i "-"

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć i treści zabronione.